KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14235143
nr 1423 5143
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Signerad. Akvarell, bildmått: 33x23cm, yttermått inklusive ram: 47x35cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 20:34:56
400 kr
450 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt