Ã–VRIGT / Speglar / Spegel 10129032

nr 1012 9032

nyrokoko, 110x115

Kondition: slitage, skador

Utrop:

6.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 18 januari 2016
kl 20:56:16

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.