KONST / Litografier / Färglitografi 15143361

nr 1514 3361

Lasse Ã…berg

(f. 1940), Sverige

Signerad, numrerad 83/150. Färglitografi, bildmått: 32x23 cm, yttermått inklusive ram: 64x48 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

450 kr

måndag 9 januari 2023
kl 19:41:29

Lasse Ã…berg

Läs mer om Lasse Ã…berg