GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar 4514334

nr 451 4334

Tallrikar

4st, Kina (1st 1700-tal med lagning + 3st 1800-tal)

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 12 februari 2007
kl 17:19:29

11/2 15:45:20 1      Vinnande bud