GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Vas 16569125

nr 1656 9125

Vas

Konstglas, 1950-tal. Höjd: 24 cm

Kondition: fotnagg

Utrop:

300 kr

Såld:

150 kr

måndag 11 november 2024
kl 18:33:34

11/11 09:23:24 1      100 kr
11/11 15:55:33 2      Vinnande bud