Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MÖBLER / Soffor / Bänk 9952013



*

nr 995 2013


Bänk

Ek, längd: 116 cm


Utrop:

1.000 kr

Såld:

3.000 kr

Sista tid för bud online:

måndag 16 november 2015
kl 18:03:41


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
22/10 18:38:24 1      300 kr
23/10 23:59:25 2      800 kr
25/10 12:48:17 3      500 kr
25/10 12:48:17 2      600 kr (Budbetjänt)
28/10 17:32:31 4      1.100 kr
29/10 16:12:17 2      1.500 kr
29/10 18:57:20 4      1.800 kr
8/11 16:19:45 4      2.200 kr
16/11 11:30:17 1      2.000 kr
16/11 11:30:17 4      2.200 kr (Budbetjänt)
16/11 11:47:20 5      2.800 kr
16/11 12:47:36 4      Vinnande bud


Läs om budbetjänten

  • Tema
  • 16 nov

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: bänk soffor
  • 6748 Kökssoffa
    pinnmodell, omkring 1900. Längd: 152 cm
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 20:27
  • 6475 Soffa
    Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Samsas. Längd:..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 18:13
  • 6677 Soffa
    IKEA, "Kingstone", rotting, löstagbara tetilklädda..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 19:42
  • 6462 Soffa
    Illum Wikkelsö för A. Mikael Laursen & Søn, Århus,..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 18:39
  • 6756 Soffa
    Rotting. Längd: 195 cm. Djup: 40 cm
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 18:55
  • 6404 Soffa
    Soffa, 3-sits, löstagabara dunplymåer. Längd: 218 cm
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 18:59




Ladda ner broschyr