MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 9805165

nr 980 5165

Byrå

rokokostil, längd: 96 cm, djup: 40 cm, höjd: 79 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 14 september 2015
kl 20:29:17