KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13051213

nr 1305 1213

Nito Vega

(f. 1961), Sverige

Oljemålning, Stockholms Stadshus. Signerad, 2004. Olja på duk, 156x100cm

Utrop:

6.000 kr

Såld:

6.600 kr

måndag 3 februari 2020
kl 18:38:53

Nito Vega

Läs mer om Nito Vega