KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Ram 13407295
*
nr 1340 7295
Ram
innemått: ca 51x66 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 augusti 2020
kl 19:14:51
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/8 00:39:24
1
100 kr
10/8 18:47:55
2
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: konst ram
-
8316 Akvarell
Olle Hjortzberg (1872-1959), Sverige. Religiöst mo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 20:29
-
3349 Bordsdekoratio..
Porslin, Art Déco. Längd: 25 cm. Höjd: 27 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 20:27
-
3176 Bordslampfot
Anna-Lisa Thomson (1905-1952), Ekeby, keramik. Höj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 20:12
-
3282 Brickor
2 st, på tassar med gallerkant, vitmetall och kera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 18:48
-
3343 Byster
2 st, Austria, Balineser. Höjd: 24 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 18:56
-
3012 Färglitografier
1+ 1st, Wilhelm KÃ¥ge (1889-1960), Sverige. Oidenti..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 20:29
*
Ram
nr 1340 7295
Ram
innemått: ca 51x66 cm
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 10 augusti 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/8 00:39:24 | 1 | 100 kr |
10/8 18:47:55 | 2 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: konst ram
-
8316 Akvarell
Olle Hjortzberg (1872-1959), Sverige. Religiöst mo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 20:29 -
3349 Bordsdekoratio..
Porslin, Art Déco. Längd: 25 cm. Höjd: 27 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 20:27 -
3176 Bordslampfot
Anna-Lisa Thomson (1905-1952), Ekeby, keramik. Höj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 20:12
-
3282 Brickor
2 st, på tassar med gallerkant, vitmetall och kera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 18:48 -
3343 Byster
2 st, Austria, Balineser. Höjd: 24 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 18:56 -
3012 Färglitografier
1+ 1st, Wilhelm KÃ¥ge (1889-1960), Sverige. Oidenti..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 20:29