KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14476105
nr 1447 6105
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad O Schreÿer, Dalainteriör. Signerad, akvarell, 31x22, yttermått inklusive ram: 38x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 februari 2022
kl 19:14:58
7/2 18:08:24