KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14114358

nr 1411 4358

2 st, Kerstin Lundegård, monogramsignerad, skärgård. Olja på duk, 23x23cm, yttermått inklusive ram: 26x27cm

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 16 augusti 2021
kl 18:30:07

15/8 01:02:55 1      300 kr
16/8 14:54:01 2      Vinnande bud