GLASS & CERAMICS / Glass / Vase 8573160

nr 857 3160

Ulrica Hydman-Vallien

(1938-2018), Sverige

Ulrica Hydman-Vallien (b. 1938), Kosta Boda Unik, signerad och numrerad, 310860/062, height: 22 cm,

VASE, Ulrica Hydman-Vallien (f. 1938), Kosta Boda Unik, signerad och numrerad, 310860/062, höjd: 22 cm

Ulrica Hydman-Vallien, born 1938, Swedish artist born 1938, dead 2018.

1500

SEK 1600

Monday November 4 2013
at 18:41:07

  • Artist/Designer

Ulrica Hydman-Vallien

Read more about Ulrica Hydman-Vallien