KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9421854
nr 942 1854
Lasse Stevenfeldt
(1930-2014), Sverige
Blandteknik, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), collage, 'förslag till konstnärlig gestaltning av gaturum Lasse Stevenfeldt', papper uppklistrad på platta, 37x95
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 april 2015
kl 19:21:49
27/4 18:58:12
27 apr
Lasse Stevenfeldt
Läs mer om Lasse Stevenfeldt
Lasse Stevenfeldt
Läs mer om Lasse Stevenfeldt