KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11007497
nr 1100 7497
Oidentifierad konstnär, monogramsignatur. CN 1851, Grind, 40x29
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 3 april 2017
kl 19:15:32
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr