MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 12476725
nr 1247 6725
Byrå
nyrenässans. Bredd: 90. Djup: 48 cm, höjd: 93 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 april 2019
kl 19:48:51
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
500 kr