MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 12476725

nr 1247 6725

Byrå

nyrenässans. Bredd: 90. Djup: 48 cm, höjd: 93 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 8 april 2019
kl 19:48:51