KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16322142
nr 1632 2142
Anita Nilsson Billgren
(f. 1942), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -88. Olja på duk, 66x53 cm, yttermått inklusive ram: 68x55 cm
Anita Nilsson Billgren, svensk bildkonstnär född i Malmö 1942.
Utrop:
500 kr
måndag 15 juli 2024
kl 19:03:43
Anita Nilsson Billgren
Läs mer om Anita Nilsson Billgren