KONST / Litografier / Färglitografi 13117096
nr 1311 7096
Petter Thoen
(f. 1943), Norge
Färglitografi, Petter Thoen (f. 1943), Signerad, numrerad 148/230, oramat löst blad, 38x29cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 mars 2020
kl 18:02:13
1/3 10:27:59
Petter Thoen
Läs mer om Petter Thoen