KONST / Litografier / Litografi 8124317
*
nr 812 4317
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
Litografi, Hans Viksten (1926-1987), 159/200, 63x44
Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 4 mars 2013
kl 18:20:17
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/2 16:59:06
1
100 kr
4/3 14:40:34
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik hans viksten litografi litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3245 Färglitografi
Hans Viksten (1926-1987), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 20:23
*
Hans Viksten
Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.
nr 812 4317
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
Litografi, Hans Viksten (1926-1987), 159/200, 63x44
Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 4 mars 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/2 16:59:06 | 1 | 100 kr |
4/3 14:40:34 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik hans viksten litografi litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3245 Färglitografi
Hans Viksten (1926-1987), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 20:23