KONST / Litografier / Färglitografi 11642008

nr 1164 2008

Jurgen von Konow

(1915-1959), Sverige

Färglitografi, 1958, signerad von Konow, numrerad 206/260, komposition, motivet: 34x61

Jurgen von Konow, svensk målare och grafiker född 1915, död 1959.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 februari 2018
kl 18:35:43

17/2 00:30:06 1      Vinnande bud

Jurgen von Konow

Läs mer om Jurgen von Konow