KONST / Litografier / Färglitografi 11642008
nr 1164 2008
Jurgen von Konow
(1915-1959), Sverige
Färglitografi, 1958, signerad von Konow, numrerad 206/260, komposition, motivet: 34x61
Jurgen von Konow, svensk målare och grafiker född 1915, död 1959.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 februari 2018
kl 18:35:43
17/2 00:30:06
Jurgen von Konow
Läs mer om Jurgen von Konow