KONST / Litografier / Litografi 11391250
nr 1139 1250
Curt Clemens
(1911-1947), Sverige
Litografi, Curt Clemens (1911-1947), daterad 1945, motivet: 31x25
Kondition: med dedikation
Curt Clemens, född 1911 i Stockholm, död 1947, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 23 oktober 2017
kl 19:59:03
18/10 15:37:29
150 kr
23/10 00:54:04
23 okt
Curt Clemens
Läs mer om Curt Clemens