KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 16428200
nr 1642 8200
Kerstin Thorvall
(1925-2010), Sverige
Teckning, Signerad, daterad 89, studie, 217x11 cm, yttermått inklusive ram: 29x22 cm
Utrop:
500 kr
måndag 16 september 2024
kl 20:31:15
Kerstin Thorvall
Läs mer om Kerstin Thorvall