KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11222269

nr 1122 2269

Blandteknik

Sven Inge Höglund (1935. 2008), komposition, signerad, motivet: 44x61

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 14 augusti 2017
kl 20:39:55