KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636734
nr 1363 6734
Oidentifierad konstnär. Kustmotiv. Ej signerad. Olja på pannå, 30x55 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 november 2020
kl 18:24:17
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr