FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 16558269
nr 1655 8269
ARMCHAIR
Swedish Empire, wear, damages.
Karl Johan
Condition: slitage, skador
Withdrawn
Monday November 4 2024
at 18:11:13
Karl Johanstil/Empir
Senempiren