KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15186286

nr 1518 6286

Hans Hamngren

(f. 1934), Sverige

Etsning, Signerad, numrerad 90/125, daterad 1975, öga. Bildmått: 28x37 cm, yttermått inklusive ram: 40x50 cm

Hans Hamngren, svensk målare, tecknare och grafiker född i Västerås 1934.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 30 januari 2023
kl 20:54:31

Hans Hamngren

Läs mer om Hans Hamngren