KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13016247
nr 1301 6247
Oidentifierad konstnär. Signerad. 1975, Bränningar. Olja på duk, 41x68 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 20 januari 2020
kl 19:41:46
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr