KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13016247

nr 1301 6247

Oidentifierad konstnär. Signerad. 1975, Bränningar. Olja på duk, 41x68 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 20 januari 2020
kl 19:41:46