KONST / Litografier / Färglitografi 10984187
nr 1098 4187
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), 132/300, signerad, motivet: 19x42
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 mars 2017
kl 20:12:40
100 kr
150 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson