KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636720
nr 1363 6720
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Fredriksborg, ej signerad. Olja på duk, 14x22 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 30 november 2020
kl 18:40:13
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)