KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13881054
nr 1388 1054
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Makalös, Stockholm. Ej signerad. Olja på duk, 33x47, yttermått inklusive ram: 47x62 cm
Kondition: skadad duk
Utrop:
3.000 kr
Såld:
5.200 kr
måndag 29 mars 2021
kl 19:26:01
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr
4.000 kr
3.200 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
3.800 kr
4.000 kr (Budbetjänt)
4.600 kr
4.800 kr (Budbetjänt)
5.000 kr
- Klassiska
29 mar
Klassiska
Läs mer om Klassiska