MÖBLER / Bord / Halvmånebord 7696170

nr 769 6170

Halvmånebord

3 st, sent 1800-tal

Kondition: slitage/skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 6 augusti 2012
kl 18:10:02