KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13524247
nr 1352 4247
Oidentifierad konstnär. Blom, stilleben. Signerad Adam. Olja på pannå, 24x29 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 20:08:32
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
Stig Blomberg (1901-1970)