MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 8862119
nr 886 2119
Skåp
Barock, Bemålat, längd: 120, djup: 61, höjd: 209
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 7 april 2014
kl 19:48:07
600 kr
800 kr