MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 13693770
nr 1369 3770
Byrå
Senbarock, ek. Bredd: 90, djup: 54 cm, höjd: 73 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 21 december 2020
kl 20:29:51
1.500 kr
1.900 kr
2.000 kr
2.200 kr
3.000 kr
3.000 kr
3.000 kr (Budbetjänt)