KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12868231

nr 1286 8231

Blandteknik

Jean Speth, tillskriven, Båtar, ej signerad, 107x148 cm

Kondition: slitage

måndag 4 november 2019
kl 19:02:55