KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16217082
nr 1621 7082
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Akvareller, 2 st, Signerad, daterad 1975-78. Akvarell, bildmått: 20x30 cm, yttermått inklusive ram: 31x40-35x43 ca
Utrop:
500 kr
måndag 20 maj 2024
kl 20:01:35
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann