KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13051505
nr 1305 1505
Oidentifierad konstnär. Signerad, blomsterstilleben. Olja på pannå, 23x17cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 3 februari 2020
kl 20:17:36
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr