Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 13051464



*

nr 1305 1464


MIXED MEDIA

Hesto Hesterberg, signed with monogram, 65x42,


Hesto Hesterberg, monogramsignerad, 65x42 cm


Estimate:

600

Sold:

SEK 250

Auction date:

Monday February 3 2020
at 19:46:25


  • Bid history
Time Bidder Bid
3/2 12:02:26 1      150 kr
3/2 12:16:23 2      200 kr
3/2 19:41:25 3      Vinnande bud
3/2 19:42:31 3      justering av budtak


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik hesto hesterberg vattenfärg
  • 7048 WATERCOLOUR
    unidentified artist. No signature, "Eva den mondän..//
    Present: SEK 150

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 18:49
  • 6381 WATERCOLOUR
    Olof Walfrid Nilsson (1868-1956). Coastal scene. S..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 20:22
  • 6578 WATERCOLOUR
    Siri Magnus-Lagercrantz (1875-1944), Sweden. No si..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 20:22




Ladda ner broschyr