KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13636546

nr 1363 6546

Erik Jönsson

(1893-1950), Sverige

Utsikt. Signerad. Akvarell, 10x14 cm

Erik Jönsson, svensk bildkonstnär född 1893 i Malmö, död 1950.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 november 2020
kl 18:14:01

30/11 18:09:01 1      Vinnande bud

Erik Jönsson

Läs mer om Erik Jönsson