KONST / Litografier / Färglitogarfi 9031410
nr 903 1410
Roj Friberg
(f. 1934), Sverige
Färglitogarfi , Roj Friberg (f. 1934), 97/150, monogramsignerad - 77, motivet: 49x64
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 28 juli 2014
kl 18:49:07
300 kr
350 kr
Roj Friberg
Läs mer om Roj Friberg