KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13429057

nr 1342 9057

Stig Olson

(1936-2016), Sverige

Oljemålning, "Höstkväll", Bolmsö. Signerad, daterad 1951. Olja på duk, 45x55 ca

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 24 augusti 2020
kl 18:07:19

24/8 18:02:19 1      Vinnande bud