ART / Oil paintings / Oil painting 11809247
nr 1180 9247
OIL PAINTING
Ian Donivzko. Signed, dated 1906, Klostermotiv. Olja på duk, 77x133,
Ian Donivzko. Signerad, daterad 1906, Klostermotiv. Olja på duk, 77x133
1500
SEK 1000
Monday April 30 2018
at 18:42:41
25/4 07:44:51
25/4 07:45:09