ART / Lithographs / Litograph in colors 16195302
nr 1619 5302
Stefan W Igelström
(f. 1953), Sverige
Stefan W Igelström (b. 1953), Sweden. Fruktkorg, Signerad HC, och dated -86, litograph in colors, Image dimensions: 39, 5x19 cm. Sheet: 53, 5x38 cm, unframed,
LITOGRAPH IN COLORS, Fruktkorg, Signerad HC, och daterad -86, Färglitografi, bildmått: 39,5x19 cm. Bladets mått: 53,5x38 cm, oramat löst blad
Stefan W Igelström, Swedish, born 1953.
300
Monday May 13 2024
at 18:59:55