KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10546226
nr 1054 6226
Oscar Cleve
(1906-1991), Sverige
Oljemålning, Oscar Cleve (1906-1991), 1960-tal, signerad, figurer, motivet: 53x60
Oscar Cleve, svensk tecknare född 1906, död 1991.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
450 kr
måndag 5 september 2016
kl 19:38:28
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr