KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10546226

nr 1054 6226

Oscar Cleve

(1906-1991), Sverige

Oljemålning, Oscar Cleve (1906-1991), 1960-tal, signerad, figurer, motivet: 53x60

Oscar Cleve, svensk tecknare född 1906, död 1991.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

450 kr

måndag 5 september 2016
kl 19:38:28

Oscar Cleve

Läs mer om Oscar Cleve