MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 4333310
nr 433 3310
Byrå
Idegran, längd: 51, djup: 38, höjd: 73 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
måndag 16 oktober 2006
kl 16:37:48
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
350 kr
350 kr
400 kr
450 kr
Byrå
nr 433 3310
Byrå
| Utrop: | 100 kr |
| Såld: | 500 kr |
måndag 16 oktober 2006 |