LIGHTING / Floor lamps / Floor lamp 11944421
nr 1194 4421
FLOOR LAMP
1970s, brass. Tota. Height: ca 125cm, wear.
1970-tal, mässing. Tota. Höjd: ca 125cm
Condition: slitage
400
SEK 400
Monday July 30 2018
at 19:26:56
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
350 kr (Robot)
400 kr
Mässing
FLOOR LAMP
Condition: slitage
nr 1194 4421
FLOOR LAMP
Condition: slitage
| Estimate: | 400 |
| Sold: | SEK 400 |
Monday July 30 2018 |
Mässing