ART / Lithographs / Litograph in colors 10267109
nr 1026 7109
Ingrid Roth
(f. 1958), Sverige
Ingrid Roth, 156/290, sheet: 31x59,
LITOGRAPH IN COLORS, Ingrid Roth, 156/290, bladets mått: 31x59
Ingrid Roth, Swedish painter, born 1958.
1000
SEK 700
Monday Mars 21 2016
at 19:43:50
16/3 13:04:14
16/3 13:09:25