KONST / Litografier / Färglitografi 9333228
nr 933 3228
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Färglitografi, Harald Lindberg (1901-1976), segelbåtar, XL/L, signerad, motivet: 37x48
Utrop:
400 kr
Såld:
1.000 kr
söndag 21 december 2014
kl 20:28:17
800 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg