KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12332117

nr 1233 2117

Jan Quant, Öland, Signerad. Olja på duk, 32x39

Kondition: krackeleringar

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 4 februari 2019
kl 19:34:26

2/2 14:38:48 1      Vinnande bud