ART / Sculptures and works of art / Sculpture 7083599
nr 708 3599
SCULPTURE
China, length: 31, wear, damages.
Kina, längd: 31
Condition: slitage, skador
SEK 250
Monday August 8 2011
at 17:35:56
100 kr
200 kr