FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Hörnvägghylla 6481077
nr 648 1077
Hörnvägghylla
(pipställ), Victorian style, height: 100,
(pipställ), Nyrokoko, höjd: 100
Condition: slitage, skador
1000
SEK 800
Monday July 19 2010
at 19:45:11
750 kr
700 kr